Przeskocz do treści

Sklep Barbie


Szanghaj to rejon, w jakim od kilku już lat funkcjonować będzie największy na świecie zabawki sklep z pacynkami Barbie. Koszty jego wybudowania przekroczyły 20 milionów funtów, a na następnych sześciu kondygnacjach dziewczynki znaleźć mogą nie tylko swoje ukochane lalki we wszystkich prawdopodobnych odmianach i kreacjach, jednakże także szereg akcesoriów niezbędnych do zabawy.
Firma Mattel, która znajdzie się w mieniu firmy Barbie była w stanie stwierdzić, że miejsce to ma na celu oddziaływanie na wyobraźnię dzieci i przenoszenie ich w światek osobistych marzeń a także wyobraźni. Zabawki sklep założony w Szanghaju oferować będzie ponad 1500 różnorakiego rodzaju wytworów, a pamiętajmy, że mówimy tutaj jedynie o pacynkach!
To co najciekawsze, w ofercie sklepu znajdują się także prawdziwe kreacje – szyte nie tylko na najmniejsze z księżniczek, jednak także i na dojrzałe kobiety. Jak na razie, robiły będą one kolosalną furorę, na przykład dzięki znajdującemu się w sklepiku wybiegowi, po którym każdy może się przejść i poczuć jak prawdziwa modelka. klik Z całą pewnością jest to najbardziej wyjątkowy zabawki sklep, który powstał w minionym okresie.minky kocyk